Biežāk uzdotie jautājumi

Nē! Jūsu transportlīdzekļa pārstrāde, norakstīšana no CSDD reģistra un transportlīdzekļa likvidācijas sertifikāta izsniegšana ir BEZMAKSAS pakalpojums.

1. Sazināties ar mūsu uzņēmuma atbildīgo personu (t. +371 29515395), lai noteikt Jūsu transportlīdzekļa pieņemšanas laiku, evakuācijas nepieciešamību, datu pārbaudi CSDD reģistrā un iespējamās atlīdzības apmēru.
2. Tiklīdz transportlīdzeklis tiek piegādāts pēc mūsu uzņēmuma adreses (Strengu ielā 1, Rīgā, LV-1063), tiek noformēti transportlīdzekļa pieņēmšanas dokumenti ar norakstīšanu no CSDD reģistra un Transportlīdzekļa likvidācijas sertifikāta izsniegšanu.
UZMANĪBU! Nodot transportlīdzekli pārstrādei drīkst tikai transportlīdzekļa īpašnieks vai viņa pilnvarota persona (pilnvarai ir jābūt NOTARIĀLI apliecinātai). Ja transportlīdzekļa īpašnieks ir juridiskā persona, pilnvarai nav jābūt notariāli apliecinātai. Transportlīdzekļus ar reģistrētiem liegumiem un t.l. apgrūtinājumiem mūsu uzņēmums nepieņem.

Jūsu transportlīdzekļa vērtību un atlīdzības apmēru var noteikt sazinoties ar mums zvanot uz t. +371 29515395, vai aizpildot piedāvājuma formu zemāk.

Jā, gadījumos, kad transportlīdzeklis nav braucams vai ir beigusies tehniskā apskate, apdrošināšana un t.t. mēs piedāvājam auto evakuātora pakalpojumu. Lai noteikt Jūsu auto evakuācijas izmaksas, zvaniet uz t. +371 29515395 vai aizpildiet pieteikuma formu zemāk. Vieglā auto evakuācija Rīgā vidēji izmaksā 30 EUR. Pakalpojuma maksa var tikt norēķināta no samaksas par Jūsu transportlīdzekli.

Jā, mūsu licencēts uzņēmums oficiāli noraksta transportlīdzekļus no CSDD reģistra un izsniedz Transportlīdzekļu likvidācijas sertifikātus.

Līdzi jāņem:
1. Transportlīdekļa īpašneka vai pilnvarotas personas pase, ID karte vai LR CSDD izsniegtā vadītāja apliecība.
2. Ja ir pieejama, transportlīdzekļa reģistrācijas apliecība (tehniskā pase)
3. Bankas konts (ja transportlīdzeklis tiek pieņemts par samaksu)

Nododot savu transportlīdzekli pārstrādes uzņēmumam, gada ekspluatācijas nodoklis par tekošo un par iepriekšējiem gadiem(ja tie jau netika samaksāti) nav jāmaksā.

Jā! Pēc Jūsu transportlīdzekļa norakstīšanas Jūs varat atgūt no VID atlikušo, ieprekš samaksāto gada ekspluatācijas nodokļa daļu (par veseliem mēnešiem līdz tekošā gada beigām). Arī Jūsu apdrošināšanas kompānija,pēc Jūsu pieprasījuma, atmaksā OCTA un KASCO apdrošināšanas prēmijas neizmantoto daļu (par veseliem mēnešiem līdz apdrošināšanas līguma termiņa beigām).

Mūsu uzņēmums noraksta no CSDD reģistra un izsniedz transportlīdzekļa likvidācijas sertifikātu TIKAI transportlīdzekliem, kuri fiziski tiek nodoti mums pārstrādei.
Gadījumā, ja transportlīdzeklis vairs neeksistē, norakstīšana notiek CSDD:
1. Bezmaksas, ja transportlīdzeklis ir iznīcināts un, pēc 31.12.2009g., CSDD reģistrā ar šo transportlīdzekli nav veikta reģistrācija/pārreģistrācija, tehniskā apskate, piefiksēti ceļu policijas sodi un t.t.
2. Ja pēc 31.12.2009g. ar transportlīdzekli tika veiktas iepriekš minētās darbības un uz norakstīšanas brīdi transportlīdzeklis ir iznīcināts, būs jāmaksā dabas resursu nodoklis 165,00 EUR apmērā.

Piedāvāt a/m rezerves daļām

vai zvanīt: +371 29 515 395

Atsūtot formu, Jūs piekritat mājaslapas
Lietojuma Noteikumiem.